Klaas on suurepärane materjal dušinurkade ja saunaseinte valmistamiseks. See on vastupidav, kergesti hooldatav ja esteetiline. Valikuvõimalusi klaasist dušinurga disainimiseks on väga palju ja nad piirduvad vaid eelarvega.

Dušinurk lükandustega

Te võite valida ükskõik millise vormi – tavalisest duššinurga uksest kuni terve üleni klaasist kabiinini keset ruumi. Furnituur ja erinevad tihendid võimaldavad meil valmistada Teie jaoks ükskõik millise kujuga dušinurga.

Kõik Vitrecon´i poolt valmistatavad dušinurgad on eritellimustoode. Meie jaoks pole olemas standardmõõtudega dušinurka. Valmistame Teile täpselt selliste mõõtudega toode, mis kõige paremini sobib Teie vannituppa või pesuruumi.

Dušinurkade valmistamisel kasutame ainult turvalist karastatud klaasi, mis sõltuvalt lahendusest võivad olla paksusega 8 -10 mm.Klaasdušinurga hind paljuski sõltub selle valmistamisel kasutatavast furniturist ja tootjast. Meil on pakkuda lai valik erineva disainiga ja hinnaklassiga furnituuri.   Klaasist dušinurkade valmistamisel kasutame kvaliteetset furnituuri Saksa tootjalt Pauli+Sohn, kes on meie hea koostööpartner aastast 2006. 


Vaata siit:

7 soovitust klaasdušinurga planeerimisel
Dušinurkade furnituur ja aksessuaarid (Laos olemas).

Pauli&Sohn dušinurkade üldine kataloog (saksa keeles).

Pauli&Sohn Modesta furnituuri infokataloog.

Galerii: ( siit saab vaadata Vitrecon´i poolt teostatud dušinurkade ja -seinte lahendusi)