K? Kas saab tellida klaasist konstruktsiooni ilma paigalduseta?

V. Kindlasti ei ole selline variant välistatud. Meilt saab tellida ka klaasist konstruktsioonide projekteerimist ja valmistamist ilma paigalduseta. Kuid sel juhul kehtib üks tingimus – Vitrecon ei saa garanteerida kvaliteeti ja pikaajalist eluiga konstruktsioonile, mis pole paigaldatud meie enda paigaldusmeeskonna poolt. Selline asjaolu on tingitud sellest, et paigalduskvaliteedist suuresti sõltub ka kogu konstruktsiooni kvaliteet.

Vitrecon üldiselt ei soovita oma klientidele tellida klaaskonstruktsiooni ilma paigalduseta. Kvaliteetne klaaskonstruktsioonide paigaldus vajab oskusi ja vahel ka eriteadmisi paigalduse käigus tekkivate probleemide lahendamiseks, mis on saavutatavad vaid töökogemuse kaudu. Selle tõttu oleks mõistlikum hoida kokku oma aega ja energiat ning usaldada konstruktsiooni paigaldus väljaõppe saanud spetsialistidele.

Samuti võib juhtuda ka nii, et paigaldusprotsessi käigus saab klaas vigastada või puruneb. Juhul kui paigaldate konstruktsiooni ise, siis klaasi purunemise korral tuleb Teil endal klaas uuesti tellida ja sellega kaasneb lisakulu. Tellides paigalduse meilt, kannab klaasi vigastuse ja purunemise riski Vitrecon. Purunenud või vigastatud klaas vahetatakse sel juhul välja tasuta Vitreconi poolt.

Juhul, kui Te siiski võttes arvesse kõiki raskusi ja riske otsustate paigaldada oma konstruktsiooni ise, anname Tele nõuanded ja paigaldusjuhised.